FAQ

Frequently asked questions

באיזו רזולוציה \ איכות הסרטונים שאתם מפיקים?


עיקר הסרטונים השיווקיים שאנחנו מפיקים הם ברזולוציית FULL HD - 1080p.
זוהי הרזולוציה האופטימלית ביותר לצפייה בדיגיטל - היא משלבת איכות גבוהה מאוד של צפייה, טעינה מהירה מכל מכשיר והעלאה מהירה לכל פלטפורמה בזכות גודל קובץ קטן יחסית (עוד על גודל הקבצים שלנו - בתשובה לשאלה בהמשך).

אלו הפורמטים הסטנדרטיים שלנו:
סרטונים מרובעים: 1080x1080
סרטונים לרוחב: 1920x1080 סרטונים לאורך: 1080x1920

באפשרותנו ליצור כמובן גם סרטונים באיכות של 4K, וביחס גובה-רוחב שמותאם אישית לצרכים שלך. ברוב המקרים ולמרבית השימושים העיקריים כגון תוכן וידאו לרשתות החברתיות, מודעות וידאו לפרסום ממומן, סרטונים לסטורי וכו' - הפורמטים הנ"ל הם המומלצים והאידיאליים ביותר.
איך זה שהקובץ קטן עוזר לי בדיוק?


אנו משתמשים בטכנולוגיית כיווץ חדשנית המאפשרת לנו לספק לך סרטונים באיכות גבוהה מאוד וב"משקל נוצה".
ברוב הסרטונים שלנו, היחס הממוצע הוא כל שניה אחת = מגה בייט אחד (1MB), משמע אתה מקבל קובץ סופי שהוא קטן מאוד באופן יחסי.

למה זה טוב?
במקום לשלוח לאנשים לינק לסרטון, לקוות שהם ילחצו על הלינק ולהתפלל שהסרטון יטען מהר באתר היעד לפני שהם בורחים - עכשיו תוכל לשלוח לאנשים ישירות את הסרטון המקורי, באיכות המקורית (עד כמה שכל פלטפורמה מאפשרת).
הסרטונים שלנו עובדים מצויין באימייל, במסנג'ר, ובמיוחד בוואטסאפ, שם המגבלה על גודל קבצים שניתן לצרף היא עד 16MB בלבד - רף שרוב התכנים הרגילים בוידאו לא עומדים בו.
כאשר הסרטון מוגש לצפייה באופן ישיר בתוך הפלטפורמה, מבלי שהצופה צריך "לטרוח" כדי להגיע אליו וכל שנותר הוא ללחוץ Play - הסיכוי שיצפו בו גדל משמעותית.

לסיכום - סרטונים בגודל קובץ קטן מאפשרים לך:

  • לחסוך מהקהל שלך צעד אחד מיותר שעלול לגרום לנטישה של צופים
  • להפיץ את הסרטון שלך ביעילות ובמהירות
  • להגביר גם את כמות הצופים - וגם את אחוזי הצפייה בכל סרטון.
האם אתם מכינים גם סרטונים לאתרים ופלטפורמות דיגיטליות אחרות?


אנו יוצרים סרטונים שהם אפקטיביים במיוחד ברשתות החברתיות, אך אנו יוצרים גם סרטוני הסברה, כרטיסי ביקור דיגיטליים בוידאו, סרטוני רקע, סרטוני קאבר ועוד פורמטים אחרים בוידאו שמיועדים גם לאתרי אינטרנט, עמודי נחיתה, אפליקציות מסרים ופלטפורמות דיגיטליות אחרות.
אנחנו תמיד בונים כל סרטון בהתאמה אישית לצרכים הספציפיים ולמטרות שלך על מנת לוודא שהוא מעוצב בפורמט הכי אפקטיבי עבורך, כך שאתה יכול להיות בטוח שתקבל נכס וידאו עוצמתי שישרת אותך בצורה הטובה ביותר.
האם תוכלו להכין לי סרטונים שמתאימים למיתוג שלי?


בוודאי! חברות, עסקים ומותגים מבוססים שכבר יש להם שפה ויזואלית ועיצובית בהחלט יכולים להרגיש איתנו בבית.
הטכנולוגיות שלנו מאפשרות לנו לשלב כל חומר קיים של המותג שלך, לוגו, תמונות, סרטונים, פלטת צבעי המותג והפונטים הייחודיים שלו.
כמו כן נוכל להשתמש בכל עיצוב, אלמנטים גרפיים או ויזואלים, סימנים מסחריים, קטעי סאונד וכו' - כל סרטון מותאם אישית לך וניתן לשלב הכל בצורה אפקטיבית ומרשימה במיוחד.

כל שעליך לעשות הוא לשלוח לנו את החומרים והתכנים הרלוונטים שתרצה שנשלב, ואנחנו נדאג ליצור לך סרטונים שיווקיים מרשימים שגם מתאימים למיתוג - וגם מחמיאים למותג.
אני מעדיף לא להתעסק עם הקידום של הסרטונים. אתם עושים גם קמפיינים ממומנים?


בהחלט, עם חבילות הפרסום המשתלמות שלנו תקבל שירות מלא הכולל הפקת סרטונים שיווקיים ייחודיים יחד עם הקמה וניהול של קמפיינים ממומנים מנצחים ברשתות החברתיות.

במה זה שונה מסוכנות שיווק דיגיטלי רגילה?
רוב סוכנויות השיווק הדיגיטלי מצפות ממך לשלוח להם תוכן כדי שהם יוכלו להשתמש בו לקמפיין.
אבל בד"כ הלקוח הוא לא איש מקצוע מתחום התוכן, והוא גם לא איש שיווק.
תהליך כזה שבו אתה גם אמור ליצור את התוכן המתאים, וגם צריך לוודא שהתוכן הזה אכן אפקטיבי לשימוש בקמפיינים ממומנים בסושיאל - זה מראש מתכון לכישלון שיבזבז לך משאבים, זמן ובעיקר את הכסף שלך.
אנחנו, לעומת זאת, מאמינים שכל אחד צריך לעשות מה שהוא טוב בו:
יצירה של קמפיינים עם תוכן מנצח זה מה שאנחנו עושים הכי טוב. לכן איתנו תוכל להיות רגוע ולהתמקד במה שאתה עושה הכי טוב - לנהל את העסק או החברה שלך.
אנחנו כבר נדאג לכל השאר כדי להשיג עבורך תוצאות מעולות.

לעוד פרטים, שאל אותנו בשיחת ייעוץ על חבילות הפרסום המשתלמות שלנו.
מה המחיר של סרטון שיווקי אחד? יש הנחה אם אני מזמין כמה?


העלות של כל סרטון משתנה על פי מספר פרמטרים.
בין העיקריים שבהם הוא אורך הסרטון (יותר ארוך = יותר יקר) והיקף העבודה הנדרשת ליצור התוכן (יותר אלמנטים, אנימציות ואפקטים מורכבים = יותר יקר).
אנחנו תמיד מתאימים אישית כל סרטון לצרכים וליעדים של כל לקוח ואלו כמובן דברים שמשתנים בין לקוח ללקוח.
לכן אנחנו לא עובדים עם "מחירון קבוע" אלא קובעים את המחיר בהתאם למה שנדרש מכל פרויקט, אך בהחלט אפשר לציין כאן טווח מחירים גס:

  • בפרויקט של סרטון אחד מממוצע - המחיר נע בין כמה מאות שקלים בודדים לכמה אלפי שקלים בודדים.
  • בפרויקטים חד פעמיים (הזמנה אחת) הכוללים מספר סרטונים - העלות פר סרטון יורדת ככל שמספר הסרטונים בהזמנה גדל.
  • כאשר מדובר בפרויקט מתחדש, כגון ריטיינר חודשי ליצירת תוכן וידאו, או אחת מחבילות הפרסום שלנו (הכוללות יצירת סרטונים שיווקיים לצד ניהול קמפיינים ממומנים) - המחיר פר סרטון הוא המשתלם ביותר.
יש לי כבר חומרים קיימים, אתם יכולים לשפר אותם?


כן, שלח אותם אלינו ונבדוק האם ניתן להשתמש בהם בתוך סרטון חדש טוב יותר או איך אפשר לעבד אותם בצורה שתקפיץ אותם בכמה רמות למעלה.
ניתן לשלוח תמונות, סרטונים ואפילו טקסטים קצרים שנוכל לעבד לכדי סרטון מושלם.
יש לי עסק קטן \ אני עצמאי. האם זה מתאים לי?


כן! אנחנו מתאימים באופן מושלם גם לעצמאיים וגם לעסקים מכל הגדלים.
במקום להשתמש בטמפלטים הגנריים שכולם משתמשים, או לבזבז זמן ומאמץ בניסיון להבין איך לתפעל תוכנות מסובכות, המומחים שלנו יכולים ליצור לך סרטון שיווקי מקצועי וייחודי לעסק שלך שיעזור לך להכניס יותר לידים, מכירות ולקוחות.
תוך כמה ימים אני אקבל את הסרטון שלי?


תלוי בהיקף ההזמנה שלך: - כשמדובר בסרטון קצר אחד - תוכל לצפות לו תוך 5 ימי עסקים מרגע החתימה על ההזמנה. - בסרטון ארוך יותר, או בהזמנה של מספר בודד של סרטונים - עד 14 ימי עסקים. - בהזמנות גדולות הכוללות מספר רב של סרטונים, או כאשר מדובר בהפקות מורכבות - טווח הזמנים עשוי להתארך בהתאם.
כמו כן, ניתן לבקש הזמנות בביצוע מהיר בתיאום מראש.
אנחנו תמיד נעדכן אותך בטווח הזמנים הרלוונטי להזמנה שלך בתוך הסכם העבודה עליו אתה מתבקש לחתום לפני שנתחיל לעבוד.
אוקיי, איך מתחילים?


התחל ב שיחת ייעוץ ראשונית איתנו - ללא עלות וללא התחייבות.
בשיחה נוכל לדון יחד בצרכים וביעדים שלך לשימוש בוידאו בעסק שלך.
משם, נוכל להציע לך את האסטרטגיה הטובה ביותר לשיווק בוידאו עבורך ועבור העסק שלך, ולתת לך הצעה מתאימה להתחלת העבודה איתנו.
כדי לקבוע שיחת ייעוץ - מלא את טופס ההיכרות שלנו בלינק הבא.
לאחר שתשלח את הפרטים, תופנה אוטומטית למערכת קביעת פגישות שם תוכל לקבוע את התאריך והשעה הנוחים לך לשיחה עם מומחה.
במה אתם שונים מהאחרים?


תחום הפקות הוידאו הוא עולם ומלואו, וכך גם תחום השיווק הדיגיטלי.
רוב אנשי המקצוע מהתחומים הללו עוסקים בתחום מרכזי אחד ומתמקדים רק בו, וכשהם נדרשים לשלב משהו מהתחום השני - פתאום יש כל כך הרבה דברים נוספים שצריך להתחשב בהם וזה קל מאוד ליפול בפרטים הקטנים.
היתרון שלנו הוא שאנחנו מתמחים בדיוק בשילוב האולטימטיבי בין תחום הפקות וידאו לתחום השיווק בדיגיטל:
כדי שסרטון יצליח בסביבה הדיגיטלית, עליו לשלב מספר רכיבי מפתח שיהפכו אותו לכלי שיווקי יעיל איתו תוכל לכבוש את הקהל - לא רק ברשתות החברתיות, אלא בכל צורה דיגיטלית ובכל פלטפורמה שתשתמש בו: באתר האינטרנט שלך, באימיילים שאתה שולח, בהודעות באפליקציות מסרים, בדפי נחיתה, במשפך השיווקי וכו'.
כמשווקי וידאו, אנו יודעים איזה סרטונים הכי כדאי ליצור עבורך, ואיך ליצור אותם בצורה שתעזור לך להשיג את המטרות והיעדים שלך.
כמו כן אנחנו כאן כדי לסייע לך בכל תהליך ההטמעה, היישום והמינוף של הסרטונים ולתת לך שירות מקיף ואקסקלוסיבי של "הכל במקום אחד"- כולל בניית אסטרטגיה לקמפיין, יצירת משפכים שיווקיים בוידאו, ושילוב מגוון אמצעים טכנולוגיים בוידאו שיניעו את הצמיחה של העסק \ המותג שלך. לסיכום - זה ה"רוטב הסודי" שלנו:

  1. מומחים בשילוב המנצח בין תחום השיווק לתחום הוידאו
  2. שילוב רכיבי המפתח בכל סרטון שאנחנו מפיקים ליצירת סרטונים שיווקיים אפקטיביים
  3. "הכל במקום אחד" - חוסכים לך את הצורך לעבוד מול כמה גורמים במקביל. באפשרותך לקבל מאיתנו מגוון שירותים משלימים כולל הטמעה, אסטרטגיה, שיווק וקידום הסרטונים כדי להצמיח את העסק שלך.